Komprese

Anti-celulitidové legíny od Deona Medi

Vhodné pro veškeré sportovní aktivity i běžné denní nošení. Kůži i svaly udržují v optimálním napětí i teplotě. Spolu s aktivním pohybem stimulují žilní a lymfatický systém. Výrazně prodlužují dobu působení a účinek lymfodrenáže.

Můžete je nosit při všech činnostech. Nevhodné jsou na sezení. Pro jejich efekt je nezbytné je obléci alespoň na 1 hodinu denně. 

Nelze zakoupit bez předchozího vyzkoušení velikosti! 

Společnost DEONA MEDI s.r.o. působí na trhu specializované zdravotní výroby od roku 2001. V roce 2007 vybudovala nové výrobní prostory na zelené louce ve Valašském Meziříčí. Výroba je orientována především na oblast zdravotnictví a formování postavy (MEDI) a od roku 2012 také na sportovní oblast (SPORT). 

Pro jednotlivé oblasti volí vhodné a moderní materiály, které vyhovují nejrůznějším diagnózám a splňují lékařské požadavky na přesný a graduovaný tlak v jednotlivých částech lidského těla. 

Základem výrobní technologie punčochového zboží jsou počítačem řízené stroje, které představují v současné době světovou špičku. Nové požadavky na výrobky a úzká spolupráce s lékaři v oboru flebologie, angiologie a lymfologie přispívají ke zdokonalování výrobních postupů a přizpůsobení se moderním trendům. 

Jak o prádlo pečovat?

Prát v ruce, na 30°C, nesušit v sušičce ani na přímém slunci. 

Cena: