Akce, články, novinky

Již po 40 roku věku ženě v těle začíná klesat hladina estrogenu a tělo se připravuje na klimakterium. Pokles hormonu má za následek návaly, větší sklony k obezitě, problémy s kardio-vaskulárním systémem a v neposlední řadě úbytek kostní hmoty a rozvoj osteoporózy.

Prázdniny jsou za námi ale práce na kondici a lepší figuře jsou v plném proudu. Během léta jsem se soustředila na důležité věci a nabírala sílu na podzim (tedy i odpočívala) - to je asi důvod proč mi často píšete, zda ještě studio funguje :-) .

Nikdo si nemyslel, že to bude jednoduché.... není... Ale vy chcete dál cvičit a posilovat kondičku, tak zatneme zuby a zvládneme to!

ZAVŘENO

16.03.2020

Vzhledem k nařízení vlády je studio až do odvolání zavřené.

Tak, a je tu jaro! Do léta už to není taková doba a zimní kabáty už se těší zpátky do skříně... Pojďte využít čas a zacvičte si v Move&Food.

Srdečně Vás zvu na první lekci jógy smíchu do moc příjemných prostor Výhledny na Zdejcině.

Termíny únor

09.02.2020

Vás, co pokračujete v předsevzetích, moc chválím a ve stručnosti vypisuji předběžnou otevírací dobu studia na únor. Je potřeba se na lekce vždy objednat - z důvodu omezené kapacity studia. Lze se objednat měsíc předem i hodinu předem. Pokud to bude možné, maximálně se přizpůsobím.

Myslela jsem si, že to už přece musí všichni vědět a na dnešní konzultaci jsem zase vyvracela spoustu zažitých mýtů. Koukneme jak to teda všechno je, ať už to všichni vědí :-)

Vánoce se blíží a já bych vás všechny moc ráda informovala o možnosti podarovat ty nejmenší v Berouně, které to nemají vždy jednoduché - jedná se o děti z Azylového domu v Berouně a z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež . V celkovém počtu 66 dětí.
Trochu se dneska rozepíši o tom, jak a proč jsem se...