Akce, články, novinky

Termíny únor

09.02.2020

Vás, co pokračujete v předsevzetích, moc chválím a ve stručnosti vypisuji předběžnou otevírací dobu studia na únor. Je potřeba se na lekce vždy objednat - z důvodu omezené kapacity studia. Lze se objednat měsíc předem i hodinu předem. Pokud to bude možné, maximálně se přizpůsobím.

Myslela jsem si, že to už přece musí všichni vědět a na dnešní konzultaci jsem zase vyvracela spoustu zažitých mýtů. Koukneme jak to teda všechno je, ať už to všichni vědí :-)

Vánoce se blíží a já bych vás všechny moc ráda informovala o možnosti podarovat ty nejmenší v Berouně, které to nemají vždy jednoduché - jedná se o děti z Azylového domu v Berouně a z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež . V celkovém počtu 66 dětí.
Trochu se dneska rozepíši o tom, jak a proč jsem se...

A máme tu říjen, čas, kdy už jste naběhli na školní režim. Skončily dovolené. Začíná dřina. Vánoce jsou ještě daleko. V chladnějších dnech je ideální doba se zahřát pohybem. Proto vypisuji přibližnou otevírací dobu na tento měsíc.

28.9.2019 se uskutečnil v Berouně, kempu Na Hrázi první ročník Planet Festu. Studio Move&Food se prezentovalo stánkem, kde si mohli návštěvníci na vlastní zadečky vyzkoušet rolletic a na vlastí nohy zkusit, co všechno umí vibrační plošina Fitvibe. Součástí stánku byla i ukázka, kolik tuku a cukru obsahují různé potraviny.

V termínu 25.8.-15.9. budu na dovolené. Níže najdete náhled předběžné otevírací doby. Prosím, domluvte se s Kačkou nebo Hankou na cvičení.

Tuky jsou nezbytnou součástí našich jídelníčků a všude nalézáme různá a často protichůdná doporučení. Jak se v tom všem nakonec vyznat? Pokusím se toto téma rozebrat.