Akce, články, novinky

15.-22.11.2022 mám dovolenou. Budu se na Vás v plné síle těšit od středy. Prosím objednávky mimo termín dovolené . Diář zůstane doma :-)

Závěry z dnešní konference na téma dětská obezita: Data z roku 2021 ukazují prudký nárůst obezity (9,6% z původních 7,5%) a nadváhy (z 10.3% na 16,4%) u dětí. Nejvíce poznamenání jsou chlapci ve věku 11 a 13 let, kterých je v nadváze, obezitě a morbidní obezitě celých 25%!!!Vina je především na straně rodičů. Nicméně orgánů, které by na zdravý...

Přes léto jsem uzavřela dohodu o spolupráci s terapeutickým centem Calmea, které sídlí v Praze.

Dovolená

23.03.2022

23.3.-5.4.2022 jsem na dovolené. O termíny prosím piště v předstihu, diář nechávám doma :-)

Nový rok

01.01.2022

Přeji všem zákazníkům poklidný rok 2022 - ať se Vaše životní návyky postupně zlepšují a ať ve svých cílech vytrváte!

Už jste zvyklí, že studio proměňuje z fitka a poradny na výdejnu jídla. Nyní jsem byla oslovená s nabídkou výdeje citrusů z Řecka. Je to solidární dovoz přímo z farmy. Za mě ideální způsob, jak si užít exotické ovoce.

Během své kariéry potkávám různé výzvy. Jedna z kategorie příjemných a milých bylo odborné komentování vybraných kapitol v připravované knize "Deník ze života s Alzheimerem". Jednotlivé kapitoly byly ze začátku postupně uveřejňovány na fb stránce se stejným názvem. Vydat knižně a jako přidanou hodnotu doplnit příběhy o komentáře odborníků se...

Každá jsme zažila, že ve zkušební kabince se snažíme vtáhnout bříško, aby jsme se viděly hubenější. K zatahování bříška jsme zkrátka vedené. Při focení, seznamování, když chceme zapůsobit. Upnuté oblečení tomuto trendu jen pomáhá. Já bych Vám ale dneska ráda řekla, proč bychom to dělat neměly!