Akce, články, novinky

Otevřeno!

28.05.2021

V posledních dnech je epidemie na ústupu a postupně se rozvolňuje. Podle Vašich ohlasů je evidentní, že jste nezlenivěli a na cvíčo se těšíte. V současné době je možné se objednat na všechny individuální lekce - tedy Fat magic (chůze nebo běh v podtlaku), FitVibe (vibrační plošina, která z vás za pár minut vyždíme maximum), Rolletic (masážní stroj...

Zavřeno

11.10.2020

Vláda opět rozhodla o uzavření provozovny. Tedy od 9.10.2020 se ve studiu jen vydávají nákupy objednané na Scuku. Nákupem od farmářů uděláte v současné době to nejlepší pro naše fitko :-)

Již po 40 roku věku ženě v těle začíná klesat hladina estrogenu a tělo se připravuje na klimakterium. Pokles hormonu má za následek návaly, větší sklony k obezitě, problémy s kardio-vaskulárním systémem a v neposlední řadě úbytek kostní hmoty a rozvoj osteoporózy.

Prázdniny jsou za námi ale práce na kondici a lepší figuře jsou v plném proudu. Během léta jsem se soustředila na důležité věci a nabírala sílu na podzim (tedy i odpočívala) - to je asi důvod proč mi často píšete, zda ještě studio funguje :-) .

Nikdo si nemyslel, že to bude jednoduché.... není... Ale vy chcete dál cvičit a posilovat kondičku, tak zatneme zuby a zvládneme to!

ZAVŘENO

16.03.2020

Vzhledem k nařízení vlády je studio až do odvolání zavřené.

Tak, a je tu jaro! Do léta už to není taková doba a zimní kabáty už se těší zpátky do skříně... Pojďte využít čas a zacvičte si v Move&Food.

Srdečně Vás zvu na první lekci jógy smíchu do moc příjemných prostor Výhledny na Zdejcině.

Termíny únor

09.02.2020

Vás, co pokračujete v předsevzetích, moc chválím a ve stručnosti vypisuji předběžnou otevírací dobu studia na únor. Je potřeba se na lekce vždy objednat - z důvodu omezené kapacity studia. Lze se objednat měsíc předem i hodinu předem. Pokud to bude možné, maximálně se přizpůsobím.

Myslela jsem si, že to už přece musí všichni vědět a na dnešní konzultaci jsem zase vyvracela spoustu zažitých mýtů. Koukneme jak to teda všechno je, ať už to všichni vědí :-)