Novinky září + slevička pro Vás

11.09.2020

Prázdniny jsou za námi ale práce na kondici a lepší figuře jsou v plném proudu. Během léta jsem se soustředila na důležité věci a nabírala sílu na podzim (tedy i odpočívala) - to je asi důvod proč mi často píšete, zda ještě studio funguje :-) . 

Ano, studio funguje a je ještě lepší než dříve. Na začátku léta jsem se zúčastnila kurzu o lymfologii  pro nutriční terapeuty, odkud jsem přijela s nápadem na rozšíření služeb právě v oblasti péče o lymfatický systém. S tím se pojilo spoustu věcí - vybrat ty nejvhodnější produkty a přístroje, vyškolit se, nechat si poradit od zkušenějších (Mockrát děkuji MUDr. Vlasákovi za jeho čas a ochotu), zkusit to všechno přivézt v jednom týdnu a vymyslet tomu všemu nějaké místo a pak o tom dát vědět světu! 

A dnes mám za úkol poslední bod na seznamu. Tedy  v sekci Lymfatický systém  jsem se podrobně rozepsala o produktech, k nalezení je tam i ceník, výhodný balíček a další informace. Na stránkách ještě budu pracovat - doplňovat informace, opravovat překlepy atd... Ale dnes bych vám ráda nabídla slevu na první ošetření.  

Pokud  se na první ošetření přístrojovou lymfodrenáží objednáte do 30.9.2020 (platí i na termíny poté - důležité je vytvoření objednávky) bude cena 200,-Kč ( běžná cena je 450,-kč).    

A rozhodně to není žádné tajemství, takže se můžete zmínit maminkám, dcerám, sestrám  i kámoškám. Objednat se můžete přes kontaktní formulář na odkazu níže a nebo telefonicky (skoro i lepší kvůli volným termínům). 

Co je ještě dobré vědět? 

Otevírací doba je dle objednávek i po celé září.  Tedy přibližně volte z těchto termínů: 

pondělí 8-20 , úterý zavřeno, středa 8-20, čtvrtek 8-18, pátek 8-9 a 13-16. O víkendech zavřeno.  

Jo a roušky se při cvičení nenosí :-)