Otevřeno!

28.05.2021

Třikrát HURÁ! 

V posledních dnech je epidemie na ústupu a postupně se rozvolňuje. Podle Vašich ohlasů je evidentní, že jste nezlenivěli a na cvíčo se těšíte. V současné době je možné se objednat na všechny individuální lekce - tedy Fat magic (chůze nebo běh v podtlaku), FitVibe (vibrační plošina, která z vás za pár minut vyždíme maximum), Rolletic (masážní stroj na odbourání celulitidy) a pak samozřejmě posilovna a aerobní zóna (běžecký pás je ještě ve fázi opravy, ale snad během následující týdne bude již v provozu). Od června plánuji obnovit kruhové tréninky - pondělky a středy od 19:00. 

Novinkou od podzimu, kterou jsme spolu ještě ani moc nestihli vyzkoušet je přístrojová lymfodrenáž. Vhodné na posílení imunity, zbavení se pocitu těžkých nohou, otoků a celulitidy.

Kdo s pandemii nabral nechtěná kilča, je možné se objednat i na konzultaci k Tří měsíčnímu programu Výživa i pohyb, ať jste do léta zase ve formě :-) 

Zároveň se znovu-otevřením jsem se odhodlala k mírnému zvýšení cen za služby a to od 1.6.2021 Doufám, že tento krok pochopíte a neodradí Vás od návštěvy. 

Na závěr - moc děkuji za přízeň!!!! 

Objednávky můžete směřovat na telefon 731 575 531 - ráda Vám poradím i s výběrem vhodné aktivity. 

Těším se na Vás!


Adéla