Příběh klientky  - "Nejdůležitější je změnit přístup"

08.02.2018

Mám radost, když některá z klientek shrne své úspěchy po absolvování Tří měsíčního ViP programu, který kombinuje stravu a pohyb. 

                              déla vysvětlila základní pravidla a to, jak to v programu chodí. Po mém zvážení jsme si stanovily cíle, které se ale k mému údivu netýkaly shozených kilogramů, ale procentuálních poměrů svalů a tuku. Můj původní cíl sNejdůležitější je změnit přístup

Ke změně stravovacích návyků jsem se rozhodla poté, co jsem asi za dva roky přibrala v novém zaměstnání 10 kg, ale ačkoliv jsem měla dostatek pohybových aktivit, nemohla jsem zhubnout. Při prvním setkání mi Ahodit 10 kg se ukázal být jako nereálný, protože mám poměrně hodně svalové hmoty, kterou samozřejmě nechci ztratit.
Na dalším setkání jsem již dostala můj "ideální" stravovací plán a prázdný jídelníček, do kterého jsem si měla následujících 14 dní zapisovat přesně, co jsem snědla, míru stresu, můj pohyb a čas vstávání a usínání. Když jsme se viděly po dvou týdnech, nastalo opět měření, jehož výsledky se mi nelíbily - přibrala jsem. Díky analýze se ukázalo, že jsem ale přibrala svaly a ztratila tuky, takže jsem na správné cestě. Spolu jsme si prošli jídelníček den po dni Adéla žlutě zaznačila jídla, která nejsou při redukční dietě vhodná a domluvily jsem se za setkání opět za 14 dní.

Za dalších 14 dní se při zkoumání jídelníčku jako můj největší problém objevila velikost porcí. Když jsme odstranily i tento neduh, začalo se mi dařit.

I když nehubnu tak rychle, jak bych si představovala, ale je to i tím, že v jídle nejsem 100% ukázněná a přibírání taky netrvalo měsíc. Díky programu jsem našla odpověď na to, kdy co jíst a v jakém množství. Zmenšila jsem porce, myslím na jídlo dopředu a snažím se nepřejídat. Jen mi vadí jedna věc a to, že za mě nikdo jiný nezhubne, to musím sám. 


Záznamy z vážení a "proměna těla":

Na vážení je vidět mírný pokles váhy  - o 2kg, zároveň úžasné pozvolné navyšování svalové hmoty (+1,6%) a postupný úbytek tuku (-2,8%) a také snížení viscerálního tuku (vnitřní tuk ohrožující zdraví)  z hodnoty 5  na hodnotu 4. 


Na tomto vážení je krásně vidět, jak je váha nejméně důležitým ukazatelem hubnutí.. 

Nebo se rovnou objednat: