Report z Dámského večera

02.07.2017

29.6.2017 se ve Studiu MOVE & FOOD uskutečnil Dámský večer.

Program byl opravdu nabitý. Od 18:00 přednáška o tom, jak sesprávně stravovat, pokud chci redukovat váhu. Součástí byl jídelníček na 5 dní, na němž dámy viděly, kde dělají chyby. Probraly jsme společně jak se zbavit chutí na sladké, jaké jsou vhodné snídaně i jednotlivé typy potravin.

Poté následovala ochutnávka grilovaných pochoutek a rozdělení do dvou skupinek.

Jedna skupinka si vyslechla moudré rady v oblasti péče o pleť od kosmetické poradkyně a vizážistky společnosti Mary Kay - Hanky Šmídové. Děvčata již tedy ví, že nejdůležitější částí péče o pleť je její pravidelnéa důkladné čištění. 

Druhá skupinka si zatím zkoušela office jógu - nebo-li cvičenív kanceláři proti bolestem zad. Jednotlivé cviky si dámy vyzkoušely na vlastní tělo :-) . Následně se skupinky proměnily.

Během celého večera bylo k dispozici zdravé občerstvení.  Náhled menu níže. Jednotlivé recepty budou postupně vkládány na facebookové stránky MOVE & FOOD.

Večer byl zakončen tombolou, kdy každá z deseti účastnic obdržela výhru. Prvním místem bylo nalíčení od Hanky na jakoukoliv příležitost, druhou výhrou byla manikůra od Petry Stejskalové , třetím byla lekce dle vlastního výběru ve Studiu Move&Food, čtvrté až desáté místo byla výhrou skleněná kořenka naplněná domácím grilovacím kořením vhodná jak na maso, tak k dochucení omáček či do pomazánek.

Myslím, že večer se velmi vyvedl a všichni jsme si ho užili.