Slevomat - 10 lekcí + konzultace 

06.06.2017

Balíček je vhodný pro zpevnění postavy před létem, vyhlazení jemných známek celulitidy a odstranění chyb v již fungujícím jídelníčku.

Během konzultace o výživě bude vyhodnocen váš jídelníček na základě vašeho zápisu - dostanete doporučení, jak nejlépe odstranit nevhodné stravovací návyky, které budou ve vašem jídelníčku dominovat.

Během první a poslední návštěvy se zvážíte na monitoru tělesné skladby, kde se dozvíte, kolik svalů a tuků se skrývá ve vašem těle. Výsledky společně vyhodnotíte s odbornicí a naplánujete vhodný cvičební plán vzhledem k vaším preferencím, zdravotnímu stavu a kondici.

V rámci permanentky máte na výběr z celé škály služeb studia:

  • Fat Magic - chůze v podtlaku za zvýšené teploty. Během 30 ti minutové lekce můžete spálit až 1.200kJ , což je lehčí večeře. Výborně působí na lymfatický systém dolní poloviny těla - tedy dochází k úbytku centimetrů v oblasti zadečku, stehen a bříška.
  • Fitvibe - vibrační plošina s 3D vibracemi, které se dostávají přímo do svalu a nutí ho pracovat. Ideální pro nabírání svalové hmoty během krátké doby. Lze posilovat celé tělo / dolní polovinu těla/ horní polovinu těla/ bříško/ či nakombnovat cviky přímo na Vaše problémové partie. Lekce trvá 15-40 minut dle obtížnosti. Po celou dobu cvičení na správné provedení cviků dohlíží trenér.
  • Rolletic - masážní stoj k vytvarování nohou, bříška a zadečku. Během jedné hodinové lekce aktivujete lymfatický systém celého těla.
  • Kruhové tréninky - zaměřené na problémové partie. Cvičení probíhá v malé skupině maximálně 8 osob. Cvičení probíhá částečně na strojích a částečně s pomůkami (bosu, velké a malé míče, činky, gumy) či posilování s vlastní vahou. Během hodinové lekce zopakujete 4× kolečko složené z 8mi stanovišť. Na každém stanovišti provádíte cvik 60 sekund. Na správnost provedení cviku dohlíží trenérka.
  • Posilovna - profesionálně vybavená tělocvična včetně kardio zóny pro klasické posilování všech svalových skupin. První lekce je v doprovodu trenéra.

Cena : 999,- Kč