KONZULTACE ON-LINE

Konzultace online 

Nemáte času nazbyt, ale přesto chcete své stravování posunout správným směrem? Právě pro Vás je určené výživové poradenství bez nutnosti docházení. Konzultace budou probíhat v pravidelných intervalech on-line z pohodlí Vašeho domova či kanceláře.  

O co se jedná?

 - Vstupní on-line konzultace (z pohodlí domova či kanceláře) nám zabere 45 minut- stanovíme si Vaše reálné cíle, podíváme se v jakém stavu je Vaše stravování, řeknete mi své požadavky. 

Poté Vám do e-mailu zašlu návod na změnu životního stylu, kde budete mít podrobný manuál přímo pro Vás (kdy děláte chyby, jak mají vypadat jednotlivé denní chody z hlediska množství a složení, pitný režim, odkaz na možné pohybové aktivity), stravovací plán společně během 30 minutového rozhovoru poté probereme. 

Vhodné pro:

  • časově vytížené osoby (ženy na MD, manažery, podnikatele)
  • všechny mimo Berounské, kterým se líbí filozofie MOVE&FOOD

Po předání jídelníčku si budete zapisovat snědená jídla do aplikace. Každé dva týdny probereme podrobně, co jste jedli, a navrhnu Vám změny, které Vás posunou blíže k vašemu cíli. 

Jídelní plán je vždy tvořen s ohledem na individuální potřeby klienta. Promítají se do něj jeho chuťové preference, nutriční potřeby, zdravotní stav, finanční a časové nároky. 

Cílem konzultací je, aby klient věděl, jak se má dále samostatně stravovat a mohl převzít plnou odpovědnost za své stravování. 

Ceník online služeb: 

Vstupní konzultace 200,-Kč

Stravovací plán+ jeho konzultace: 2.000,-Kč

Následující konzultace - 45 minut : á 400,-Kč


Zaváděcí balíček :

Vstupní konzultace + stravovací plán + konzultace stravovacího plánu + 5x konzultace jídelníčku

3.800,-Kč