Akce, články, novinky

Každý z nás ho někdy ochutnal. každý zná někoho, kdo si ho pravidelně kupuje... ale k čemu vlastně slouží? A má opodstatnění v naší výživě?... řeč je o energetických nápojích...

Po delší odmlce bych zde ráda oznámila radostnou zprávu: od září bude nově studio otevřeno i v dopoledních hodinách a bude tak rozšířena jeho provozní doba!

Opět rozpis otevírací doby pro možnost rezervace termínů v červenci.

Opět vypisuji přibližné termíny, jak bude studio v červnu otevřeno. Není to definitivní, spíše orientační. Na všechny lekce je nutné se předem objednat.

Opět vypisuji předběžné termíny, kdy je možné se objednat. Bohužel v dubnu není možnost objednání dopoledních termínů. Naopak se zvětšil počet odpoledních a večerních lekcí.

Holky, házím nástin možných termínů, ale vzhledem k tomu, že se mi teď vše komplikuje se to může ještě měnit. Budu se snažit o aktualizace, ale raději než něco naplánujete zavolat, napsat... -Děkuji za pochopení

Dne 17.2.2018 proběhne Festival zdravého nakupování v obchodním řetězci Albert (Králův Dvůr) akce probíhá od 11:00 do 18:00. Na místě je možné zjistit své složení těla - tuky, svaly, viscerální tuk, nechat si změřit tlak a ochutnat zdravé svačinky. Stánek bude u ovoce a zeleniny.