Akce, články, novinky

Vánoce se blíží a já bych vás všechny moc ráda informovala o možnosti podarovat ty nejmenší v Berouně, které to nemají vždy jednoduché - jedná se o děti z Azylového domu v Berouně a z Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež . V celkovém počtu 66 dětí.
Trochu se dneska rozepíši o tom, jak a proč jsem se...

A máme tu říjen, čas, kdy už jste naběhli na školní režim. Skončily dovolené. Začíná dřina. Vánoce jsou ještě daleko. V chladnějších dnech je ideální doba se zahřát pohybem. Proto vypisuji přibližnou otevírací dobu na tento měsíc.

28.9.2019 se uskutečnil v Berouně, kempu Na Hrázi první ročník Planet Festu. Studio Move&Food se prezentovalo stánkem, kde si mohli návštěvníci na vlastní zadečky vyzkoušet rolletic a na vlastí nohy zkusit, co všechno umí vibrační plošina Fitvibe. Součástí stánku byla i ukázka, kolik tuku a cukru obsahují různé potraviny.

V termínu 25.8.-15.9. budu na dovolené. Níže najdete náhled předběžné otevírací doby. Prosím, domluvte se s Kačkou nebo Hankou na cvičení.

Tuky jsou nezbytnou součástí našich jídelníčků a všude nalézáme různá a často protichůdná doporučení. Jak se v tom všem nakonec vyznat? Pokusím se toto téma rozebrat.

Vypisuji opět termíny na cvičení v květnu. Každou lekci je potřeba předem rezervovat. Rozpis píši s předstihem, mohou v něm být změny.

Březen - čas kdy odhazujeme zimní oblečení a odhalujeme, co na nás zima napáchala. :-) Plavková sezóna už malinko visí ve vzduchu, dny se pomalu prodlužují a vše se jeví jako ideální čas začít na sobě makat. Ráda Vám budu nápomocná v cestě za Vaším cílem. Níže je uvedená předběžná otevírací doba studia pro měsíc březen. Je možné využít...

Níže kopíruji článek z Supermamy.cz, jejím autorem je Poradenské centrum výživa dětí. Jedná se o 5 rad jak umět naslouchat dítěti s nadváhou, v rámci rodiny mu pomoci bez toho, aniž by si neslo doživotní trauma. Často je to tak, že dítě se přiučí špatné stravovací návyky od rodičů a ti, místo toho,aby něco změnili adolescentovi jen předhazují jeho...