Akce, články, novinky

Už jste zvyklí, že studio proměňuje z fitka a poradny na výdejnu jídla. Nyní jsem byla oslovená s nabídkou výdeje citrusů z Řecka. Je to solidární dovoz přímo z farmy. Za mě ideální způsob, jak si užít exotické ovoce.

Během své kariéry potkávám různé výzvy. Jedna z kategorie příjemných a milých bylo odborné komentování vybraných kapitol v připravované knize "Deník ze života s Alzheimerem". Jednotlivé kapitoly byly ze začátku postupně uveřejňovány na fb stránce se stejným názvem. Vydat knižně a jako přidanou hodnotu doplnit příběhy o komentáře odborníků se...

Každá jsme zažila, že ve zkušební kabince se snažíme vtáhnout bříško, aby jsme se viděly hubenější. K zatahování bříška jsme zkrátka vedené. Při focení, seznamování, když chceme zapůsobit. Upnuté oblečení tomuto trendu jen pomáhá. Já bych Vám ale dneska ráda řekla, proč bychom to dělat neměly!

Když se u žen přehoupne 40. rok věku tělo vstupuje do období tzv. PREMENOPAUZY což vlastně znamená úbytek hormonů. Vlivem tohoto úbytku se začíná tuk usazovat zejména v oblasti bříška. Osvědčené věci už na tělo nefungují, což v nás vzbuzuje dojem, že "přibíráme i ze vzduchu". Toto období nahrává firmám, které slibují zázraky. Ale každým takovým...

Dovolená

02.09.2021

V týdnu od 6-10.9.2021 mám dovolenou. Prosím, pro objednávky využijte kontaktní formulář. Vše se pokusím vyřídit v následujícím týdnu.

Otevřeno!

28.05.2021

V posledních dnech je epidemie na ústupu a postupně se rozvolňuje. Podle Vašich ohlasů je evidentní, že jste nezlenivěli a na cvíčo se těšíte. V současné době je možné se objednat na všechny individuální lekce - tedy Fat magic (chůze nebo běh v podtlaku), FitVibe (vibrační plošina, která z vás za pár minut vyždíme maximum), Rolletic (masážní stroj...

Zavřeno

11.10.2020

Vláda opět rozhodla o uzavření provozovny. Tedy od 9.10.2020 se ve studiu jen vydávají nákupy objednané na Scuku. Nákupem od farmářů uděláte v současné době to nejlepší pro naše fitko :-)

Již po 40 roku věku ženě v těle začíná klesat hladina estrogenu a tělo se připravuje na klimakterium. Pokles hormonu má za následek návaly, větší sklony k obezitě, problémy s kardio-vaskulárním systémem a v neposlední řadě úbytek kostní hmoty a rozvoj osteoporózy.

Prázdniny jsou za námi ale práce na kondici a lepší figuře jsou v plném proudu. Během léta jsem se soustředila na důležité věci a nabírala sílu na podzim (tedy i odpočívala) - to je asi důvod proč mi často píšete, zda ještě studio funguje :-) .