Akce, články, novinky

V sobotu 12.1.2019 proběh první ročník konference Čas pro zdraví v Hotelu Diplomat v Praze. Z názvů přednášek vybírám: Fitness na předpis - jak jsme daleko? (MUDr. Matoulek), Jak snížit riziko ve fitness? (MUDr. Tuka) , Z posilovny do ordinace. Nejčastější chyby ve fitness očima lékaře (MUDr. Bulíková), Psychologie jídla (PhDr. Hrachovinová) ,...

Termíny Leden

13.01.2019

Jelikož jsem si stále nebyla jistá, jak to bude, tak termíny uveřejňuji až nyní.

BIO či NeBIO?

05.01.2019

Na základě včerejších vyděšených pohledů mých kamarádů a argumentů o tom, že je to nesmysl a podvod, když v mé kuchyni objevili bio salát, bio avokádo, bio hovězí maso a produkty mléčného průmyslu se štítkem bio jsem se rozhodla pro malou osvětu- co vlastně bio znamená?

První advent za námi a Vánoční šílenství propuká na plné pecky. Cukroví, úklid, dárky, Vánoční večírky, dohánění restů... Asi je to u všech stejné.

To je tak, když si něco připravíte moc dopředu a zapomenete, že je to jen připravené a ne hotové... Takže po zděšení, že nemám vypsané termíny, které jsem připravovala už v půlce října - vkládám!

Vypsala jsem nové termíny na říjen - na konci Vás čeká překvapení :)

Každý z nás ho někdy ochutnal. každý zná někoho, kdo si ho pravidelně kupuje... ale k čemu vlastně slouží? A má opodstatnění v naší výživě?... řeč je o energetických nápojích...