Akce, články, novinky

Termíny únor

04.02.2019

Doufám, že nepolevujete ve Vašich plánech a předsevzetích. Sice většinu z nás v plánování ovlivní jarní prázdniny, které připadají na první únorový týden, ale věřím, že budete stejně odhodlaní jako v lednu. Já se budu opět snažit, abychom se vždy domluvili na termínech a Vaše tréninky měly smysl.

V sobotu 12.1.2019 proběh první ročník konference Čas pro zdraví v Hotelu Diplomat v Praze. Z názvů přednášek vybírám: Fitness na předpis - jak jsme daleko? (MUDr. Matoulek), Jak snížit riziko ve fitness? (MUDr. Tuka) , Z posilovny do ordinace. Nejčastější chyby ve fitness očima lékaře (MUDr. Bulíková), Psychologie jídla (PhDr. Hrachovinová) ,...

Termíny Leden

13.01.2019

Jelikož jsem si stále nebyla jistá, jak to bude, tak termíny uveřejňuji až nyní.

BIO či NeBIO?

05.01.2019

Na základě včerejších vyděšených pohledů mých kamarádů a argumentů o tom, že je to nesmysl a podvod, když v mé kuchyni objevili bio salát, bio avokádo, bio hovězí maso a produkty mléčného průmyslu se štítkem bio jsem se rozhodla pro malou osvětu- co vlastně bio znamená?

První advent za námi a Vánoční šílenství propuká na plné pecky. Cukroví, úklid, dárky, Vánoční večírky, dohánění restů... Asi je to u všech stejné.

To je tak, když si něco připravíte moc dopředu a zapomenete, že je to jen připravené a ne hotové... Takže po zděšení, že nemám vypsané termíny, které jsem připravovala už v půlce října - vkládám!

Vypsala jsem nové termíny na říjen - na konci Vás čeká překvapení :)